Countdown (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Error
ne: त्रुटि

en: Active
ne: सक्रिय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Medium
ne: माध्यम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Appearance
ne: रूप

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Russian
ne: रूसी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: About
ne: बारेमा

en: Latvian
ne: लातवी

en: No rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू छैनन्
