Countdown (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Display Style
hu: A megjelenés stílusa

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Year
hu: Év

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Features
hu: Jellemzők

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Redirect to URL
hu: Átirányítás egy webcímre

en: Minutes
hu: Perc

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Timezone
hu: Időzóna

en: The specified date is invalid.
hu: A megadott dátum érvénytelen.

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Custom template
hu: Egyedi sablon

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: , 1 minute | , @count minutes
hu[0]: , 1 perc
hu[1]: , @count perc

en: , 1 second | , @count seconds
hu[0]: , 1 másodperc
hu[1]: , @count másodperc

en: Completion message
hu: Befejezési üzenet
