Countdown (8.x-1.11) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Year
ne: वर्ष

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा
