Countdown (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Year
az: İl

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Seconds
az: Saniyələr
