Country, State and City Fields (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: State
ar: الحالة

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
