Country, State and City Fields (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
