Courier (2.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
