Courier (2.0.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opţiuni

en: Module
ro: Modul

en: Owner
ro: Proprietar

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Provider
ro: Furnizor

en: Identity
ro: Identitate

en: seconds
ro: secunde

en: Messages
ro: Mesaje

en: Notify user when account is activated
ro: Informează utilizatorul când contul este activat

en: Templates
ro: Şabloane

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Account blocked
ro: Cont blocat

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Welcome (new user created by administrator)
ro: Bun venit (utilizator nou creat de administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
ro: Bun venit (așteaptă aprobare)

en: Welcome (no approval required)
ro: Bun venit (aprobarea nu este necesară)

en: Account cancellation confirmation
ro: Confirmarea anulării contului

en: Account canceled
ro: Cont anulat

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: Notify user when password reset
ro: Informează utilizatorul la resetarea parolei

en: Broken/Missing
ro: Deteriorat/Lipsă
