Courier (2.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
