Course (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
