Course (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Appearance
ne: रूप

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Source
ne: स्रोत

en: Info
ne: जानकारी

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Structure
ne: संरचना
