Course (3.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Completed
sr: Завршено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
