Coveo (2.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Group
uk: Група

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Goal
uk: Мета

en: Provider
uk: Постачальник

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Organization
uk: Організація

en: Search content
uk: Пошук за вмістом

en: Steps
uk: Кроки

en: Organizations
uk: Організації

en: Search...
uk: Пошук...

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Style name
uk: Назва стилю

en: File entity
uk: Файлова сутність

en: What are actions?
uk: Що таке дії?

en: Unique machine-readable name: lowercase letters, numbers, and underscores only.
uk: Унікальна машиночитна назва: лише малі літери, цифри та підкреслення.
