Coveo (2.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Group
es: Grupo

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Overview
es: Vista general

en: Search
es: Buscar

en: Category
es: Categoría

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: Goal
es: Objetivo

en: Provider
es: Proveedor

en: Read only
es: Sólo lectura

en: Organization
es: Organización

en: Search content
es: Buscar contenido

en: Steps
es: Pasos

en: Organizations
es: Organizaciones

en: Search...
es: Buscar...

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Style name
es: Nombre de estilo

en: What are actions?
es: ¿Qué son las acciones?
