Coveo (2.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Group
lt: Grupė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Goal
lt: Tikslas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas
