Coveo (2.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Group
az: Qrup

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Goal
az: Məqsəd

en: Provider
az: Provayder

en: Steps
az: Addımlar

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Style name
az: Stil adı
