Cronpub (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Action
ar: إجراء

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Upcoming events
ar: الفعاليات القادمة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Su
ar: الأحد

en: Mo
ar: الإثنين

en: Tu
ar: الثلاثاء

en: We
ar: الأربعاء

en: Th
ar: الخميس

en: Fr
ar: الجمعة

en: Sa
ar: السبت

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Rule
ar: قاعدة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Computed date
ar: التاريخ المحوسب

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
ar: عدد وحدات الفاصل الزمني التي يجب إظهارها في الإخراج المنسق
