Cronpub (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Upcoming events
nl: Komende evenementen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Su
nl: zo

en: Mo
nl: ma

en: Tu
nl: di

en: We
nl: wo

en: Th
nl: do

en: Fr
nl: vr

en: Sa
nl: za

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: publish
nl: publiceren

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Rule
nl: Regel

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Date value
nl: Datumwaarde

en: Computed date
nl: Berekende datum

en: The computed DateTime object.
nl: Het berekende datum/tijd-object

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
nl: Het aantal tijdsintervaleenheden dat getoond moet worden in de geformatteerde output.

en: All events
nl: Alle evenementen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
