Cronpub (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Action
ur: ایکشن

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
