Cronpub (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Computed date
gu: ગણાંયેલ તારીખ
