Cronpub (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Su
ro: Du

en: Mo
ro: Lu

en: Tu
ro: Ma

en: We
ro: Mi

en: Th
ro: Jo

en: Fr
ro: Vi

en: Sa
ro: Sâ

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Yearly
ro: Anual

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Date value
ro: Valoare dată

en: Computed date
ro: Dată calculată

en: The computed DateTime object.
ro: Obiectul calculat de tip dată și oră.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
ro: Câte unități de interval de timp trebuie afișate în ieșirea formatată.
