Crop API (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
