Crop API (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Used in
lt: Naudojama

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: The node language code.
lt: Mazgo kalbos kodas.
