Crop API (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Language code
az: Dil kodu

en: Crop
az: Məhsul

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
