Crossword (2.0.2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: File
lt: Failas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Details
lt: Išsamiai

en: Show
lt: Rodyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Errors
lt: Klaidos

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Checked
lt: Pasirinkta
