Crossword (8.x-1.0-beta12) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: File
tr: Dosya

en: Image
tr: Resim

en: Label
tr: Etiket

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Show
tr: Göster

en: Link to content
tr: İçerik bağlantısı

en: Clear
tr: Temizle

en: Undo
tr: Geri al

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Reference
tr: Kaynak

en: File settings
tr: Dosya ayarları

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Redo
tr: İleri al

en: Errors
tr: Hatalar

en: References
tr: Başvurular

en: Files displayed by default
tr: Öntanımlı olarak gösterilen dosyalar.

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Generic file
tr: Genel dosya

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Checked
tr: İşaretli
