Crossword (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Details
ne: विस्तृत

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
