Crossword (8.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Label
sr: Ознака

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
