Crossword (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
