Crossword (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Label
ur: عنوان

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
