Crossword (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: File
fr: Fichier

en: Label
fr: Libellé

en: Original image
fr: Image originale

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Details
fr: Détails

en: Show
fr: Afficher

en: Link to content
fr: Lier au contenu

en: Clear
fr: Vider

en: Undo
fr: Annuler

en: Buttons
fr: Boutons

en: Reference
fr: Référence

en: File settings
fr: Paramètres des fichiers

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Redo
fr: Refaire

en: Errors
fr: Erreurs

en: References
fr: Références

en: Button Text
fr: Texte du bouton

en: Files displayed by default
fr: Fichiers affichés par défaut

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert

en: Generic file
fr: Fichier générique

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Checked
fr: Vérifié

en: Confirmation Message
fr: Message de confirmation

en: Enable Display field
fr: Activer le champ Affichage

en: Enable Description field
fr: Activer le champ Description
