Crownpeak Autofix (1.0.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Block
ur: بلاک

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن

en: Hebrew
ur: عبرانی

en: Polish
ur: پولش

en: Russian
ur: روسی

en: Turkish
ur: تُرک
