Crypto Distribution (6.0.2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Help
ml: സഹായം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Color
ml: നിറം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
