Crypto Distribution (6.0.2) - en to nl translation catalogue (76 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: All
nl: Alle

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Width
nl: Breedte

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Price
nl: Prijs

en: Desc
nl: Aflopend

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Color
nl: Kleur

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Button
nl: Knop

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Source
nl: Bron

en: Bid
nl: Bieden

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: News
nl: Nieuws

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Button Text Color
nl: Tekstkleur van de knop

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: View All
nl: Alles bekijken

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Symbol
nl: Symbool

en: color
nl: kleur

en: Chart
nl: Grafiek

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: Headings
nl: Koppen

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: REST export
nl: REST-export

en: Contact block
nl: Contactblok

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML
