Crypto Distribution (6.0.3) - en to hu translation catalogue (83 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Width
hu: Szélesség

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Price
hu: Ár

en: Desc
hu: Csökk

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Color
hu: Szín

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Token
hu: Vezérjel

en: Source
hu: Forrás

en: Bid
hu: Licit

en: Currency Symbol
hu: Pénznem jele

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: News
hu: Hírek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Offset
hu: Eltolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Exchange
hu: Váltás

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: View All
hu: Összes megtekintése

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: color
hu: szín

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Currency Name
hu: Pénznem neve

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Ask
hu: Kérdez

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Headings
hu: Főcímek

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML
