Crypto Distribution (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (567 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Action
ne: कारवाही

en: new
ne: नयाँ

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: The title of the block as shown to the user.
ne: प्रयोगकर्तालाई देखाइएझै, ब्लकको शीर्षक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ne: पृष्ठहरू दिएको स्तरमा, पहिले वजन त्यसपछि शीर्षकमा क्रमबद्ध छन्।

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit container
ne: कन्टेनरलाई सम्पादन गर्नुहोस

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Session opened for %name.
ne: %name को लागि सत्र खुला गरियो।

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Clear index
ne: अनुक्रम खाली गर्नुस

en: General discussion
ne: साधारण छलफल

en: edit forum
ne: फोरम सम्पादन गर्नुहोस्

en: Forum name
ne: मंच(फोरम) को नाम

en: forum
ne: फोरम

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: actions
ne: कार्यहरू

en: aggregator
ne: ऐग्रिगेटर

en: Update interval
ne: अपडेटको अन्तराल

en: The fully-qualified URL of the feed.
ne: फिडको पूर्ण-निपुर्ण यू आर एल|

en: Add forum
ne: फोरम जोडनुहोस

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Preview comment
ne: टिप्पणीहरूको पूर्वावलोकन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Create
ne: सिर्जना

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Add child page
ne: चाइल्ड पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Remove from outline
ne: रूपरेखाबाट हटाउनुहोस्

en: Unknown export format.
ne: अज्ञात निर्यात ढाँचा।

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Good
ne: राम्रो

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Out of date
ne: म्याद समाप्त भएको

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: OK
ne: ठिक छ

en: Number of news items in block
ne: ब्लकमा समाचार वस्तुको संख्या

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Next update
ne: आर्को अपडेट

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: %time left
ne: बाकि %time

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Last reply
ne: अन्तिम जवाफ

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Add a role to the selected users
ne: छानिएका प्रयोगकर्ताहरुको भूमिका थपनुहोस

en: node
ne: नोड

en: Administer content
ne: व्यवस्थापकको सामग्री

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: May
ne: मे

en: am
ne: पूर्वान्ह

en: Forum
ne: फोरम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: Color
ne: रंग

en: Appearance
ne: रूप

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Save and edit
ne: बचत गरेर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Preformatted
ne: संरूपित

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: Condition
ne: अवस्था

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Sources
ne: स्रोत

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: menu
ne: आज्ञावली

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Titles only
ne: शीर्षक मात्र

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: No users selected.
ne: कुनैपनि प्रयोगकर्ताहरू छानिएको छैन।

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: Today
ne: आज

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्बर

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Log out
ne: लगआउट

en: Su
ne: आईतबार

en: Mo
ne: सोमबार

en: Tu
ne: मंगलबार

en: We
ne: बुधबार

en: Th
ne: बिहिबार

en: Fr
ne: सुक्रवार

en: Sa
ne: सनिबार

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: role
ne: भूमिका

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Fiji
ne: फिजी

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Underlined
ne: रेखांकित

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्

en: Save blocks
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Save block
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Menus
ne: मेनु

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Index
ne: सूची

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
ne: यो क्षेत्रको विषयवस्तु निजी राखिन्छ र सार्वजनिक रुपमा देखाईँदैन।

en: Date - newest first
ne: मिति - नयाँ पहिला

en: Date - oldest first
ne: मिति - पुरानो पहिला

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: Alias
ne: उपनाम

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Clean URLs
ne: सरल यूरएल

en: My account
ne: मेरो खाता

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: All newer versions
ne: सभी नये संस्करण

en: (version @version available)
ne: (संस्करण @version उपलब्ध

en: Keyword relevance
ne: सूचक शब्द

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: Color set
ne: रंग सेट

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Web server
ne: वेब सर्भर

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Enables the categorization of content.
ne: विषयवस्तुलाई वर्गिकरण गर्न सघाउँछ।

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्

en: Route
ne: मार्ग

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: done
ne: गरियो

en: Direction
ne: दिशा

en: Re-index site
ne: साईटलाई पुन अनुक्रम गर्नुस

en: Are you sure you want to re-index the site?
ne: तपाईँ साँच्चै साईटलाई पुन: अनुक्रम गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Timor-Leste
ne: तिमोर - लेस्ते

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।

en: Bundle
ne: पोका

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Publish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Unpublish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई अप्रकाशित गर्नुहोस्

en: List links
ne: लिंकको सुची

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: Save translation
ne: अनुवादलाई बचत गर्नुहोस

en: Add language
ne: भाषा थप्नुहोस्

en: Administration pages
ne: प्रशासन पृष्ठ

en: View comments
ne: कमेन्टहरु हेर्नुहोस्

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: The requested page could not be found.
ne: अनुरोध गरिएको पृष्‍ठ भेट्न सकिएन।

en: Requirements problem
ne: आवश्यकताहरुमा समस्या भयो

en: Database configuration
ne: डाटाबेस को सेटअप

en: Choose language
ne: भाषा छान्नुहोस

en: Drupal already installed
ne: ड्रूपल पहिलेनै स्थापित भैसकेको छ

en: Installing @drupal
ne: @drupal स्थापना हुदैछ

en: Set up database
ne: डॉटाबेस सेटप गर्नुहोस्

en: Set up translations
ne: अनुवादहरु सेटप गर्नुहोस्

en: Install site
ne: साईट स्थापना गर्नुहोस्

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: Illegal choice %choice in %name element.
ne: %name मा अवैध रोजाई  %choice ।

en: Save language
ne: भाषा सेभ गर्नुहोस्

en: Allows users to comment on and discuss published content.
ne: प्रयोगकर्ताहरूलाई प्रकाशित विषयवस्तुमा प्रतिक्रिया जनाउन तथा वहस गर्न मिल्ने गराउँछ।

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
ne: व्यक्तिगत एवं साईटभरि सम्पर्क फारम प्रयोग गर्न मिल्ने गराउँछ।

en: Superscripted
ne: सुपरस्क्रिप्तेद

en: Quoted inline
ne: उद्धरित इनलाइन

en: Table header
ne: तालिका शीर्ष लेख

en: Table cell
ne: तालिका कक्ष

en: Subtitle five
ne: उपशीर्षक पाँच

en: No help provided for tag %tag.
ne: टैग %tag के लिए कोई मदद नहीं प्रदान की गयी

en: Quotation mark
ne: उद्धरण चिन्ह

en: Compose tips
ne: टिपहरूको रचना गर्नुहोस्

en: Manages the display of online help.
ne: अनलाईन सहायतालाई कसरी प्रदर्शन गर्ने भन्ने व्यवस्थापन गर्छ।

en: language
ne: भाषा

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
ne: विषयवस्तु साईटमा प्रेषण गर्न र पृष्ठमा देखाउन सघाउँछ।

en: URL aliases
ne: यू.आर‌.एल‌ उपनाम

en: Allows users to rename URLs.
ne: प्रयोक्ताओं को यू आर एल को नया नाम देने की अनुमति देता है।

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Top search phrases
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू

en: View most popular search phrases.
ne: धेरै खोजिएका शब्द/वाक्यहरू देखाउनुस

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा

en: Shortcut icon settings
ne: सानो प्रतिमा स्थापना

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Translation settings
ne: अनुवाद सेटिंग

en: Manages the user registration and login system.
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता र प्रवेश प्रक्रियाको व्यवस्थापन गर्छ।

en: @size KB
ne: @size किलोबाइट

en: @size MB
ne: @size मेगा बाइट

en: @size GB
ne: @size गीगा बाइट

en: @size TB
ne: @size टेरा बाइट

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Structure
ne: संरचना

en: Seven
ne: सात

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: You are not allowed to access this page.
ne: तपाइलाई यो पृष्ठमा प्रवेश अनुमती छैन

en: Path: !uri
ne: मार्ग: !uri

en: Administer blocks
ne: व्यवस्थापकको ब्लक

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र

en: Language switcher (@type)
ne: भाषा स्विचर (@type)

[ctx: Long month name]
en: January
ne: जनवरी

[ctx: Long month name]
en: February
ne: फेब्रुअरी

[ctx: Long month name]
en: March
ne: मार्च

[ctx: Long month name]
en: April
ne: अप्रिल

[ctx: Long month name]
en: June
ne: जुन

[ctx: Long month name]
en: July
ne: जुलाई

[ctx: Long month name]
en: August
ne: अगस्ट

[ctx: Long month name]
en: September
ne: सेप्टेम्बर

[ctx: Long month name]
en: October
ne: अक्टोबर

[ctx: Long month name]
en: November
ne: नोभेम्बर

[ctx: Long month name]
en: December
ne: डिसेम्बर

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Administer search
ne: व्यवस्थापकको खोजि

en: Edit shortcuts
ne: सर्टकटहरू सम्पादन गर्नुहोस्।

en: User verification status in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ता प्रमाणीकरण स्थिती

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Temporary files
ne: अस्थायी फाईलस्हरु

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
ne: प्रशासनिक खण्डहरू, सामाग्रीको प्रकार, मेनु, आदि।

en: Failed to get available update data.
ne: उपलब्ध अपडेट डेटा प्राप्त गर्न असफल

en: Administer users
ne: व्यवस्थापक प्रयोगकर्ता

en: Change own username
ne: आफ्नो प्रयोगकर्ता नाम परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Add numbers
ne: नम्बर थपनुहोस

en: Make it different from your username
ne: प्रयोगकर्ताको नाम भन्दा भिन्न बनाउनुहोस्

en: Weak
ne: कमजोर

en: Minimal
ne: न्यूनतम

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Site details
ne: साइटको विवरण

en: Ice
ne: बरफ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Normal topic
ne: सामान्य विषय

en: Closed topic
ne: बन्द विषय

en: Administer settings.
ne: प्रशासनिक व्यवस्थाहरू।

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Formatter for @title
ne: @title के लिए फ़ॉर्मेटर

en: %type_name: Create new content
ne: %type_name: नयाँ सामग्री बनाउनुहोस्

en: %type_name: Edit any content
ne: %type_name: कुनै सामग्रीलाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Next steps
ne: अर्को चरण

en: @driver_name settings
ne: @driver_name सेटिंग्स

en: List (integer)
ne: सूची (पूर्णांक)

en: List (float)
ne: सूची (फ्लोट)

en: Wide
ne: चौडा

en: User name and password
ne: उपयोगकर्ता नाम र पासवर्ड

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग

en: Bulk operation
ne: ठुलो मात्रामा कार्यसन्चालन

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
ne: थीमले उपलभ्द गरेको सानो प्रतिमा प्रयोग गर्नुस

[ctx: Validation]
en: Bundle
ne: पोका

[ctx: Validation]
en: Count
ne: गन्नु

[ctx: Validation]
en: Entity type
ne: अस्तित्व प्रकार

[ctx: Validation]
en: Length
ne: लम्बाई

en: Action configuration
ne: कार्य स्वरूप

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम

en: Route Params
ne: मार्ग को स्थिर परीमाण

en: Param
ne: स्थिर परीमाण

en: Configuration dependencies
ne: स्वरुपको आश्रित

en: Theme dependencies
ne: थीमको आश्रित

en: Admin info
ne: प्रबन्धक जानकारी

en: Display variant
ne: अलग प्रदर्शन

en: Enforced configuration dependencies
ne: जोर स्वरुपको आश्रित

en: Narrow
ne: साघुरो

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
