Crypto Distribution (8.x-3.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
