Crypto Distribution (8.x-5.2) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
