Crypto Distribution (8.x-5.2) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
