CS Gov (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node
az: Material

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Square
az: Kvadrat
