Chaos Tool Suite (ctools) (8.x-3.5) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Inline
az: Xətdə

en: Hidden
az: Gizli

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Above
az: Yuxarıda

en: Hide
az: Gizlət

en: Context
az: Kontekst

en: Pager
az: Peycer

en: About
az: Haqqında

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Allow settings
az: Parametrlərə icazə verin

en: Field formatter
az: Sahə formatlayıcısı

en: Pager type
az: Çağrı cihazı növü
