Cucumber Core (10.0.0) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Directory
he: סיפרייה

en: Table
he: טבלה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Features
he: פיצ'רים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Grid
he: רשת

en: Offset
he: היסט

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Admin
he: מנהל

en: My content
he: התוכן שלי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: References
he: רפרנס

en: All content
he: כל התכנים

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
