Cucumber Core (10.0.2) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
