Culturefeed (1.0.0) - en to de translation catalogue (29 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: You are not authorized to access this page.
de: Sie haben keine Zugriffsberechtigung für diese Seite.

en: Email
de: E-Mail

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Score
de: Punktzahl

en: Log in
de: Anmelden

en: Rows
de: Zeilen

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Displayed
de: Angezeigt

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: API key
de: API-Key

en: Query
de: Abfrage

en: or
de: oder

en: Show more link
de: „Mehr“-Link anzeigen

en: Sort
de: Sortieren

en: Maximum depth
de: Maximale Tiefe

en: More link
de: „Weiterlesen“-Link

en: Sort direction
de: Sortierrichtung

en: Query string
de: Anfragezeichenkette

en: Directions
de: Richtungen

en: connect
de: verbinden

en: Agenda
de: Tagesordnung

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: Search API settings
de: Search-API-Einstellungen
