Culturefeed (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Email
lt: El. paštas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Rows
lt: Eilutės

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Query
lt: Užklausa

en: or
lt: arba

en: Show more link
lt: Rodyti nuorodą daugiau

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
