Culturefeed (1.0.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Score
ar: الدرجة

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Rows
ar: صفوف

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Hidden
ar: مخفي

en: Query
ar: استفسار

en: or
ar: أو

en: Ok
ar: حسنًا

en: More link
ar: رابط المزيد

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب
