Culturefeed (1.0.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Rows
hy: Տողեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը
