Culturefeed (1.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Read more
ru: Подробнее

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Score
ru: Результат

en: Log in
ru: Войти

en: Rows
ru: Строки

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Hidden
ru: Скрытый

en: API key
ru: API-ключ

en: Query
ru: Запрос

en: or
ru: или

en: Show more link
ru: Показать ссылку "подробнее"

en: Sort
ru: Сортировка

en: Maximum depth
ru: Максимальная глубина

en: More link
ru: Ссылка "Ещё"

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Directions
ru: Направление

en: Show pager
ru: Показывать пейджер

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
