Currency (8.x-3.4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Locale
az: Yerli

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Basic
az: Əsas

en: Pattern
az: Nümunə

en: Testing
az: Test
