Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: Custom
ne: मनचाहिदो
